Kontakt oss:

Skydda Norge AS
Postboks 625, 1411 Kolbotn
Telefon: 22 88 44 10
E-post: post@skydda.no

Besøks addresse:
Skydda Norge AS
Rosenholmsveien 25
1414 Trollåsen

Fakturainformasjon:
Org.nr: 989474030
E-post: faktura@skydda.no
E-post: invoice@skydda.no

 

 

 

Regionsansvarlig
Nordland, Troms og Finnmark

Paul-Erik Markussen
mob.nr. 40 48 22 68
E-post: paul.erik.markussen@skydda.no 

Regionsansvarlig
Sogn og Fjordane, Hordaland, Møre og Romsdal, Sør-Nord Trøndelag og Nordland

Trygve Olsen
mob.nr. 911 92 615
E-post: trygve.olsen@skydda.no

Regionsansvarlig  
Oslo, Akershus, Østfold, Hedmark, Oppland og Buskerud

Bård Kulseth
mob.nr. 913 21 346
E-post: bard.kulseth@skydda.no

Regionsansvarlig  
Vestfold, Telemark, Aust/Vest Agder, Rogaland

Tore R. Sogn
mob.nr. 971 51 370
E-post: tore.sogn@skydda.no

Salgsansvarlig Guide
Morten Asmyhr
mob.nr. 982 17 729
E-post: morten.asmyhr@skydda.no

Salgsansvarlig Guide
Terje Helland
mob.nr. 982 17 731
E-post: terje.helland@skydda.no

Salgsansvarlig L.Brador
Erik Jensen
mob.nr. 941 60 123
E-post: erik.jensen@skydda.no

Salgsansvarlig Zekler
Per Arne Hauglid
mob.nr. 982 17 728
E-post: per.arne.hauglid@skydda.no

Key Account Manager
Espen Jensen,
mob.nr. 934 38 116
E-post: espen.jensen@skydda.no

Business Controller
Dan Henriksen
mob.nr. 419 21 230
E-post: dan.henriksen@skydda.no

NOBB, Pris- og Registeransvarlig
Hannah Grøttum
mob.nr. 922 99 484
E-post: hannah.Grottum@skydda.no

Innesalg/support
Tore R. Sogn
tel.: 22 88 44 10
E-post: tore.sogn@skydda.no

Innesalg/support
Anita Heede
tel. 22 88 44 10
E-post: anita.heede@skydda.no

Innesalg/support
Roar Lundsbakken
tel. 22 88 44 10
E-post: roar.lundsbakken@skydda.no

Salgssjef
Ole Skredderberget
mob.nr. 982 17 727
E-post: ole.skredderberget@skydda.no

Markedskoordinator
Marianne Petersen
mob.nr. 975 44 179
E-post: marianne.petersen@skydda.no

Markedsansvarlig
Karoline Klatran
470 18 768
E-post: karoline.klatran@skydda.no

Daglig leder
Vegard Aune
mob.nr. 982 17 726
E-post: vegard.aune@skydda.no

Vennligst bruk skjemaet under for å kontakte oss. Feltene merket med * må fylles ut.

Form Required Message
Form Required Message
Form Required Message